mototreningi.pl

O NAS

Tworzymy motocyklową rodzinę. Począwszy od Szkoły Jazdy, po profesjonalne szkolenia na torach, prowadząc nawet motocyklową wypożyczalnię.

Cechuje nas profesjonalizm, ale przede wszystkim pasja. Dzięki temu możecie być pewni, że przekazywana przez nas wiedza nie jest tylko teorią. Wieloletnie doświadczenie, licencjonowani zawodnicy wyścigowi jako instruktorzy, w pełni zorganizowane wydarzenia i wyjątkowa atmosfera – powoduje, że ogromna liczba osób zaufała nam, aby zadbać o ich bezpieczeństwo na motocyklach, jak i znakomitą zabawę.

POZNAJ NASZ TEAM

RAFAŁ
WOLSKI

Instruktor nauki i techniki jazdy. Właściciel szkoły jazdy oraz motoszkoły. Od 19 lat zajmuje się szkoleniami. Odpowiada za organizację oraz właściwy przebieg procesu nauczania. Koordynuje pracę wszystkich instruktorów oraz dba o najwyższą jakość prowadzonych kursów. Lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, sam uczestniczy w treningach oraz szkoleniach.
"Wybierz pracę, którą kochasz, a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu".

FILIP KUREK #666

Zawodnik ścigający się w klasie Sport 300 z sukcesami, uczestniczący w krajowych oraz zagranicznych seriach wyścigowych. Dzięki zdobytemu doświadczeniu precyzyjnie wskaże błędy uczestnikom treningów, które należy skorygować. Swoimi celnymi uwagami zapewni progres na torze oraz pomoże przy ustawieniach motocykla.

53928426_527453294449470_7374632913666572288_n

WOJCIECH
IWANISZYN

Instruktor nauki i techniki jazdy z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. Tłumaczy dobitnie i cierpliwie. Doceniany przede wszystkim za przekazywanie wiedzy użytkowej, niezbędnej w codziennym poruszaniu się na drodze. Odznacza się niezwykłą dbałością o przyjazną atmosferę podczas lekcji. Można spodziewać się po nim sporej dawki dowcipu, ale i pomocy - zawsze gdy coś wymaga wyjaśnienia.

MATEUSZ KARSZNIEWICZ "GÓRAL #64"

Pisze o sobie tak: "Z enklawy cornych góroli w Piwnicnej Wtórego zycie łod małego krynciyło się razem z kółkami motocykli. Łod 2014r. pasjonat i zawodnik jazdy precyzyjnyj Gymkhana GP. Po serii udanych startów w amatorach w 2017r. awansowoł do nojwyższej grupy PRO. Łobecnie instruktor techniki jazdy, łoncy miłość do motocykli z pracom i pozytywnym nastawieniem do ludzi.

MICHAŁ
LABUT

Fizjoterapeuta z międzynarodowym dyplomem koncepcji PNF , certyfikowany instruktor treningu personalnego. Jego specjalizacją jest trening motoryczny, czyli przygotowywanie sportowców do różnych dyscyplin, w tym motocyklowych. Prywatnie fan jazdy na motocyklu.

TOMASZ
BEZŁADA #6

Z zawodu informatyk, z pasji motocyklista z kilkuletnim doświadczeniem. W wolnych chwilach lubi ulepszać swoje maszyny oraz "latać po winklach". Licencjonowany zawodnik startujący w Pucharze Polski w klasie SSP300, obecnie przygotowuje się do startów w klasie SPORT 300.

GRZEGORZ
PANEK #9

Swoją przygodę z motocyklizmem zaczął dość późno, ale za to od razu pod okiem wielokrotnych mistrzów w wyścigach motocyklowych. Brał udział w licznych szkoleniach, kursach i TrackDay’ach, co w krótkim czasie pozwoliło mu osiągnąć poziom zaawansowany w tym sporcie. Obecnie jest zawodnikiem startującym w Pucharze Polski klasy Sport300 i startuje własnoręcznie zbudowanym i przygotowanym do tego celu motocyklem. Cały czas podnosi własne umiejętności regularnie trenując na torach wyścigowych.

ALEX
#23

Trener wspierający szkolenia motocyklowe na torze. Zapalony motocyklista, który porzucił jazdę miejską i od kilku lat realizuje się tylko na torach. Uczestnik licznych szkoleń i track days, startował w Pucharze Polski w klasie SSP300. Posiada sportowe zacięcie, zaraża pasją do jazdy. Będziecie mogli liczyć na jego wskazówki podczas moto treningów w Łodzi i Starym Kisielinie.

Michał Iwaniszyn

Absolwent Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Pasjonat sportów motorowych. Pasje do motocykli odziedziczył po rodzicach. Na dwóch kołach od 10 roku życia. Pierwsze moto Romet Kadet. Obecna fascynacja supermoto.

JULIA
WOLSKA

Uczennica liceum, zafascynowana motoryzacją. Dopiero zaczęła swoją przygodę z motocyklami oraz stawia swoje pierwsze kroki w jeździe torowej. Odpowiada za organizację wydarzeń oraz rezerwacje.

ROZALIA KOZIEŁ
"WOBOOZIARA"

Wychowana w warsztacie samochodowym miłośniczka czterech kół, która niedawno również przesiadła się na dwa koła. Pokochała również jazdę torową oraz atmosferę tych wydarzeń. Bardziej znana jako WOBOOZIARA. Odpowiada za social media oraz relacje video z eventów.

OSKAR
MACH

Mechanik motocyklowy, który od 2 lat zbiera doświadczenie na padoku wyścigów Pucharu Mistrzostw Polski, Pucharu Europy oraz Mistrzostw Świata FIM EWC. Zapaleniec i pasjonat wyścigów motocyklowych. W zespole odpowiada za zapewnienie obsługi techniczno-mechanicznej.

KRZYSZTOF
DZIKOWSKI "DZIKI" #29

Krzysztof "Dziki" Dzikowski to od 2013r. zawodnik sportów motocyklowych - MotoGymkhany oraz wyścigów motocyklowych. Dzięki zaangażowaniu oraz ciężkiej pracy zdobył wiele tytułów.

ŁUKASZ TABOR
"TABOR" #69

Łukasz Tabor "Tabor #69" jest wiele lat związany z motorsportem. Zawodnik z licznymi sukcesami zarówno na arenie ogólnopolskiej, jak i europejskiej. Znany, lubiany i rozpoznawany w wyścigowym środowisku. Jego wizerunek zawsze się wyróżnia, dzięki czemu "lgną" do niego media, reporterzy i obiektyw aparatu.

PIOTR MIANOWSKI
"MALINA" #96

Człowiek zarażony miłością do motocykli od urodzenia. Wykonał kilka projektów za nim w temacie budowy oraz przebudowy motocykli. Własnoręcznie wykonał dwa motocykle torowe Kawasaki Ninja 250 od podstaw, do ścigania się w Pucharu Polski. Jazda, jak i mechanika motocyklowa nie jest mu obca.

Add to cart